Медична сестра ліцею Чечель Яна Олександрівна

/Files/images/2017-2018/DSC_0194_.jpg

У ліцеЇ на І поверсі розташований медичний кабінет. Діти щоденно можуть звертатися за медичною допомогою до медичного працівника.

Щорічно виділяються кошти для поповнення медичного кабінету медикаментами. Так на протязі 2017-2018н.р. були придбані медикаменти на суму близько 4 тис грн. В наявності знеболювальні, противірусні, жарознижуючі та інші медичні засоби. Для профілактики інфекційних захворювань у навчальному закладі використовується опромінювач ультрафіолетовий кварцовий, який має бактерицидну дію.

На достойному рівні організована у закладі і санітарно-освітня робота. Випускаються санбюлетні, з учнями проводяться бесіди, лекції на різну тематику. Біля медичного кабінету розміщений куточок охорони здоров’я з важливою та цікавою інформацією як для учнів та їх батьків, так і для персоналу навчального закладу.