У ліцеЇ на І поверсі розташований медичний кабінет. Медичний працівник працює щоденно з 8 ранку та до кінця навчальних занять учнів.

Щорічно проводиться поповнення медичного кабінету медикаментами. Лише протягом 2016-2017н.р. були придбані медикаменти та медичне обладнання на суму близько 5,5 тис грн. Укомплектовані аптечки для надання першої медичної допомоги при невідкладних станах. В наявності знеболювальні, противірусні, жарознижуючі та інші медичні засоби. Придбаний опромінювач ультрафіолетовий кварцовий, який має бактерицидну дію і у закладі він використовується для профілактики інфекційних захворювань.

Діти щоденно можуть звертатися за медичною допомогою до медичного працівника. У разі звертання вони отримують або ж кваліфіковану медичну допомогу або ж консультацію з порадою до яких фахівців лікувально-профілактичних закладів їм необхідно звернутися. Неодноразово проводився і супровід медичною сестрою хворих до Вільнянської центральної районної лікарні.

Учні з хронічними захворюваннями різних органів за сприянням Вільнянської центральної районної лікарні можуть оздоровитися у санаторіях. На даний час за навчальний рік оздоровлено 2 учня із захворюваннями легенів та шлунково-кишкового тракту: Подлявський Олег та Сорока Анатолій.

На достойному рівні організована у закладі і санітарно-освітня робота. Випускаються санбюлетні, з учнями проводяться бесіди, працівниками Вільнянської центральної районної лікарні проводяться лекції на різну тематику. Регулярно діти оглядаються на педикульоз, коросту. Біля медичного кабінету розміщений куточок охорони здоров’я з важливою та цікавою інформацією як для учнів та їх батьків, так і для персоналу навчального закладу.