Історія закладу освіти

ІСТОРИЧНІ ВІХИ

Історію становлення навчального закладу можна розглянути зазирнувши у 70-ті роки ХХ століття, де до 01 вересня 1983 року розташовувався навчально-виробничий комплекс в с. Михайлівка, в якому учні на базі середніх шкіл Вільнянського району Запорізької області проходили навчальну практику. Для відкриття філії Михайлівського СПТУ №52 (пгт. Михайлівка) 1 вересня 1983 року були всі умови. Першим завідуючим філії був Слава Володимир Олексійович.

З 1988 року Михайлівська філія стала самостійним навчальним закладом – Михайлівським СПТУ №63 під керівництвом директора Хустенка Миколи Степановича. З вересня 1999 року змінено юридичну адресу і перенесено ПТУ №63 із с. Михайлівка в м. Вільнянськ. Училище працює як самостійний навчальний заклад під керівництвом Скачка Олександра Олександровича.

З квітня 2001 року ПТУ №63, а з липня 2003 року по листопад 2017 року ДНЗ Вільнянський професійний ліцей та філію ВПЛ с. Михайлівка очолював досвідчений педагог і господар Супруненко Олександр Васильович.

З листопада 2017 року ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» керує виконуючий обов’язки директора енергійна Малахова Олена Олександрівна.

ЛІЦЕЙ СЬОГОДНІ

Ліцей сьогодні – це 149 учнів та 22 кваліфікованих працівника.

У ліцеї створені всі умови для всебічного розвитку особистості, реалізації інтелектуального потенціалу та творчих здібностей учнів, розвитку їх професійних компетентностей, оволодіння практичними уміннями та навичками: 9 навчальних кабінетів, 1 кабінет інформатики, спортивний та актовий зали, 3 лабораторії. Справжнім центром культури та художньої творчості є бібліотека: її двері завжди широко відкриті для учнів і педпрацівників.

На теперішній час у ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» створені всі умови щодо підготовки сучасних висококваліфікованих конкурентоспроможних спеціалістів з робочих професій, які потрібні на сучасному ринку праці.

/Files/images/2017-2018/DSC_0166_2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1950