Історія закладу освіти

Історію становлення навчального закладу можна розглянути зазирнувши у 70-ті роки ХХ століття, де до 01 вересня 1983 року розташовувався навчально-виробничий комплекс в с.Михайлівка, в якому учні на базі середніх шкіл Вільнянського району Запорізької області проходили навчальну практику. Для відкриття філії Михайлівського СПТУ №52 (пгт. Михайлівка) 1 вересня 1983 року були всі умови. Першим завідуючим філії був Слава Володимир Олексійович. З 1988 року Михайлівська філія стала самостійним навчальним закладом – Михайлівським СПТУ №63 під керівництвом директора Хустенка Миколи Степановича. З вересня 1999 року змінено юридичну адресу і перенесено ПТУ №63 із с.Михайлівка в м.Вільнянськ. Училище працює як самостійний навчальний заклад під керівництвом Скачка Олександра Олександровича.

З квітня 2001 року ПТУ №63, а з липня 2003 року Вільнянський професійний ліцей та філію ВПЛ с.Михайлівка очолює талановитий педагог і досвідчений господар Супруненко Олександр Васильович – викладач вищої категорії, має педагогічне звання «Старший викладач», педагогічний стаж роботи якого складає 26 років. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерств освіти і науки України, управлінням освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, а за значний внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність Супруненка Олександра Васильовича нагороджено Почесною грамотою Запорізької обласної ради. Розпорядженням голови обласної ради, з нагоди святкування 70-річчя ПТО в Запорізькой області, Супруненка Олександра Васильовича нагороджено орденом "За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня"