XIII Форум лідерів учнівського самоврядування

14 листопада 2019 року у ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» відбувся XIII Форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області у якому брали участь представники з 29 закладів освіти. Наш навчальний заклад представляв Президент учнівського самоврядування Соляник Артур.

Присутніх привітали заступник директора Департаменту освіти і науки Захарчук Віктор, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Запорізької області Паржницький Олександр.

На форумі були представлені презентації лідерів учнівського самоврядування, після перегляду презентацій відбулися вибори Президента ради учнівського самоврядування, друга частина заходу пройшла в формі дискусійного майданчика на тему «Учнівське самоврядування: проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку».