Засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування

6 червня 2019 року у Дніпрорудненському професійному ліцеї відбулося засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування на тему «Лідерство як фактор формування внутрішньої активної позиції молодого громадянина». У засіданні Клубу лідерів взяли участь лідери учнівського самоврядування та заступники директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області. Дуже цікавими й пізнавальними були історії власного досвіду кар’єрного зростання «Шлях до успіху», які розповіли працівники ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей», що свого часу здобули робітничу професію у цьому закладі освіти. Лідери учнівського самоврядування і серед них Рибалка Таїсія із задоволенням прийняли участь у тренінгі «Лідерство як фактор формування внутрішньої активної позиції молодого громадянина» та анкетування щодо розвитку лідерських здібностей. Підвівши підсумки, Руденко Юлія Володимирівна вручила сертифікати лідерам учнівського самоврядування. І по закінченню всі присутні прийняли участь у загальному флешмобі.