Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

«Весняний Кубок - 2019»

Традиційний розіграш кубка з міні-футболу припав на День відкритих дверей в ліцеї. Учні шкіл, які відвідали в цей день наш ліцей, могли поспостерігати запеклу боротьбу між командами груп ліцею. Про напругу в змаганнях говорять і рахунки ігор, і отримані картки не тільки жовті, а й червона картка. Амбіційній команді першого курсу вдалося зіграти внічию 0:0 з командою другого курсу, але третьокурсникам вони програли 2:1, і відповідно посіли третє місце. Зігравши внічию 0:0, команда другого курсу стала другою, а кубок завоювала команда третього курсу. Вітаємо переможців, а також усіх учасників зі святом спорту та бажаємо міцного здоров’я.