ТРЕНІНГ "ЖИТТЯ НА ПРОДАЖ"

07.02.2018 у ліцеї ученицею – тренером Рибалкою Таїсією був проведений тренінг «Життя на продаж» в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування». Учні переглянули фільм «Життя на продаж», кожен отримав пам’ятку «Плануєте виїхати за кордон? Подбайте про свої права та безпеку» та отримали знання з попередження торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування за кордоном, відпрацювали навички проведення профілактичної роботи з однолітками.

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501 Безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні. Безкоштовно з мобільних телефонів в межах України: 527

У екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звертатися на гарячу лінію Укрбюро Інтерполу: (044)2561253(цілодобово).

/Files/photogallery/1346/IMG_20180207_095759.jpg