ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Для успішного оволодіння навчальним матеріалом велике значення має зацікавленість учнів. Розвиток інтересу до предмета - одна з основних задач, що стоять перед учителем. Деяким учням цілком достатньо радості, одержуваної від рішення задачі, виконаної вправи, правильної відповіді, щоб з'явився інтерес до предмету. Але є учні (причому їх більшість і встигають вони “сяк-так” ), у яких викликати інтерес до предмету можна лише, тільки за допомогою додаткової роботи. Однією з форм позаурочної роботи є предметні тижні, які володіють великим емоційним впливом на учасників.

Цього року в нашому ліцеї тиждень математики та інформатики проходив з 29 січня по 02 лютого, який був насичений цікавими заходами. Розпочався тиждень з лінійки «Математика та інформатика в нашому житті», на якій учні розповіли про важливість цих наук, про їх зв'язок з іншими науками, привітали всіх учнів з початком тижня, розповіли про заходи, які будуть проведені в рамках тижня математики та інформатики, оголосили номінації, за якими визначатимуть переможців і призерів. Ну а потім настали дні цікавих змагань. Щодня учнів чекали різноманітні заходи, конкурси, олімпіади.

Закінчився тиждень цікавою грою «Щасливий випадок», в якій прийняли участь 2 команди «КОМПІК» та «ЦИРКУЛЬ». Також величезне задоволення від гри отримали вболівальники команд, які мали змогу своїми вдалими відповідями поповнити скарбнички своїх команд додатковими балами.

При підведенні результатів предметного тижня учням, які найбільш відзначилися були вручені грамоти. Аналізуючи зазначені заходи, слід зазначити, що проведення предметного тижня сприяє не тільки поглибленому вивченню обраного предмета, а й розвитку особистісних якостей учнів, активізує їх розумову діяльність, сприяє появі в учнів внутрішніх мотивів до навчання, до подальшої самоосвіти, саморозвитку, самовдосконалення, сприяє зближенню вчителя і учня.

/Files/photogallery/1346/WP_20180202_12_46_15_Pro.jpg

/Files/photogallery/1346/WP_20180202_12_44_01_Pro.jpg