«Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета»

09 листопада 2017 року учні ДНЗ «Вільнянський ПЛ» взяли активну участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

За доброю традицією радіодиктант національної єдності проводиться у День української писемності та мови – 9-го листопада – і звучить на Першому каналі Українського радіо о 12.30. Цього року текст диктанту читав доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

Девіз сьогоднішнього радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Традиційно диктант складався зі 100-120 слів. Викладач української мови та літератури Антонова О.М. гостинно запросила всіх охочих долучитися до всеукраїнської акції і написати разом цьогорічний радіодиктант. Кількість учасників радіодиктанту національної єдності не обмежувалася, поряд з першокурсниками писали диктант і учні старших курсів.

Л.Ю.Шулякова, методист ДНЗ «Вільнянський ПЛ»