ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Традиційно навчальний рік в ліцеї завершується в останню п’ятницю червня. Це день радості та смутку водночас, адже свято останнього дзвоника для випускників - це остання урочиста лінійка, яку вони відвідують в якості учнів. Позаду в них - 3 роки навчання, а попереду - новий життєвий етап, доросле життя. Звертаючись до учнів, директор ліцею Супруненко Олександр Васильович побажав ефективно використати здобуті знання, аби бути гордістю для країни. Своїми випускниками пишаються вчителі і майстри виробничого навчання та адміністрація ліцею. Запам'яталися випускники тим, що активно працювали, любили ліцей і поважали своїх наставників, брали участь у конкурсах професійної майстерності, олімпіадах, спортивних змаганнях. Зі сльозами на очах залишали рідні стіни випускники. У небо злетіли різнокольорові кульки, що символізують мрії, бажання цьогорічних випускників.

Директор ліцею благословив випускників добрим, батьківським словом та за українською традицією обсипав їх зерном на щасливу долю.

Весь колектив нашого ліцею бажає випускникам гідно працювати на благо Батьківщини, а учням перших та других курсів весело відпочити, набратися сил для подальшого успішного навчання!

/Files/photogallery/1342/SDC13647.jpg

/Files/photogallery/1342/SDC13645.jpg