Вручення дипломів випускникам 2017

Цікаво і швидко пролетіли місяці навчання в нашому ліцеї для учнів групи 17СТУ, які здобули професію "Слюсар з ремонту автомобілів 4 розряду. Водій автотранспортних засобів категорії "С"".

Випускники групи 17СТУ разом із майстром виробничого навчання Пономаренко О.М. були активними учасниками загальноліцейного життя; брали участь у конкурсах професійної майстерності, олімпіадах, спортивних змаганнях, оновлені виробничих майстерень.

Учні з гідністю склали державні кваліфікаційні іспити, отримали документи, а попереду - самостійне життя, нові випробування і перемоги. Колектив ліцею бажає випускникам міцного здоров'я, щастя та здійснення мрій!

/Files/photogallery/1329/SDC13440.jpg

/Files/photogallery/1329/SDC13448.jpg