МИ - НАЩАДКИ СЛАВНИХ КОЗАКІВ

Активно, бадьоро, по-спортивному азартно було проведено свято, приурочене Дню Захисника України в нашому навчальному закладі «Вільнянський професійний ліцей». Метою його проведення було сприяння розвитку фізичних якостей ліцеїстів, виховання моральних, естетичних якостей, почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину, її славетної історії та створенню міцного, дружнього учнівського колективу.

Розпочалося свято з урочистої лінійки та оголошення правил і початку інтерактивної гри - квесту «Козацький гарт», яка проходила під гаслом «Українському народу не потрібно співчуття – потрібні патріоти. Потрібен – ти!». Під час гри учні вправно та дружньо справлялися із завданнями. Переможці були визначені в кожній номінації, а саме:

«Словограй» - група 18СТУ; «Патріотичний колаж» - група 17К2; «Швидка допомога» - група 15Т1; «Знавці історії України» - група 18К1; «Влучний стрілець» - група 23С3; «Захисник» - група 14Т2; «Пісенна» - група 17СТУ.

У спортивній естафеті «Козацькому роду – нема переводу» були визначені переможці як серед хлопців, так і серед дівчат. I місце виборола команда групи 14Т2; II місце – група 17СТУ; III місце – група 18СТУ.Серед дівчат спритнішою була команда групи 18К1 (Iмісце) та команда 17К2 посіла почесне II місце.

Закінчилося свято нагородженням найкращих і найспритніших груп та частуванням смачним кулешем, який був приготовлений власноруч учнями-кухарями під керівництвом своїх майстрів виробничого навчання.

О.В.Мороз,

методист ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей»

/Files/photogallery/1329/SDC13315.jpg

/Files/photogallery/1329/SDC13346.jpg