ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

В цей день на спортивному майданчику нашого ліцею пройшли фізкультурно-оздоровчі заходи.

Три команди ліцею змагались за перехідний кубок, який розігрується кожного року в цей день.

Цього разу замість традиційних змагань з міні-футболу пройшли конкурси та естафети з елементами різних видів спорту. Команди показували як вони вміють справлятись з футбольними м’ячами, баскетбольними та волейбольними. А ще були змагання з шашок, в яких один представник команди - класний керівник або майстер виробничого навчання, повинен був зіграти на двох дошках одночасно проти учнів команд суперників.

За підсумками усіх конкурсів та естафет перше місце та кубок дісталися команді групи першого курсу 14т1, друге місце посіла команда групи 13т2, а третє місце завоювала команда групи 23с2.

Вітаємо переможців зі святом та бажаємо всім дітям здоровя миру та злагоди.

Адміністрація ДНЗ «Вільнянського професійного ліцею».