Тиждень інформатики «У вирі інформаційних технологій»

Відомо, що проведення в навчальних закладах предметних тижнів сприяє підвищенню професійної компетентності вчителя та розвитку пізнавальної і творчої активності учнів. Пізнавальні ігри, конкурси, турніри дозволяють учасникам виявити кращі якості, застосувати свої уміння. Тиждень інформатики в ліцеї згуртував учнів в роботі під гаслом «Хто володіє інформацією, той володіє світом!». 12 лютого 2016р. відбулася пізнавальна, та водночас розважальна шоу-гра «Наш друг – інформатика». Учні ліцею від кожної групи продемонстрували в ході гри вміння працювати в команді, почуття відповідальності за колектив. Поки учасники команд готувалися до виконання запропонованих завдань та конкурсів, вболівальники намагалися своїми правильними відповідями на поставлені запитання здобути для своїх команд додаткові бали. Гра виявилася дуже цікавою та веселою, що підняло настрій всім присутнім на цьому заході. Після підрахунку членами журі здобутих командами балів, було оголошено переможцями команду учнів ІІ курсу 13Т2. Сподіваємося, що для багатьох учнів гра дала можливість виявити свою любов до предмета інформатики, а для деяких стала поштовхом для подальшої роботи.