Спортивне життя учнів ліцею.

Учні ліцею в першому семестрі змагались за " Кубок Директора" з міні-футболу. В запеклій боротьбі третє місце посіла команда групи першого курсу 15Т1 за спеціальністю тракторист-машиніст. Друге місце виборола команда групи 18СТУ за спеціальністю слюсар з ремонту автомобілів. А сам кубок отримала команда групи 14Т2. Команда учнів цієї групи виборола також перше місце і у змаганнях зі стрітболу. Друге місце у цих змаганнях дісталося команді групи 17СТУ, а третє місце посіла команда групи 15Т1. А завершать це півріччя новорічні змагання з настільного тенісу. Бажаємо всім участникам показати найкращі свої результати і успіхів в майбутніх змаганнях.

Адміністрація ліцею.