Повернутися до звичайного режиму

ШАНУЙМО СИМВОЛИ УКРАЇНИ

18 березня в ліцеї пройшла відкрита виховна година на тему: "Державні символи України", метою якої було ознайомлення учнів із історією герба, прапора, гімна України, виховання пошани до них, формування почуття гідності.

На великому екрані транслювалися відеоматеріали про походження наших державних символів, звучали патріотичні пісні, вірші. Директор зачитав наказ про затвердження прапора Державного навчального закладу "Вільнянський професійний ліцей" і презентував його присутнім. Також прозвучала пісня "Повертайся живим" у виконанні учениці групи 17К1 Барабан Ксенії, яка буде представляти наш навчальний заклад на конкурсі патріотичної пісні у м.Запоріжжі.